Hakkımızda

Oskar İlaç Eczacılık Kozmetik Eğitim Hizmetleri Danışmanlık Yayıncılık Hizmetleri A.Ş.

Oskar İlaç Eczacılık Kozmetik Eğitim Hizmetleri Danışmanlık Yayıncılık Hizmetleri A.Ş. , profesyonel kozmetik ürünleri ve bakım ekipmanları, güzellik salonu ekipmanları, cihazları ile profesyonel kozmetik sektörünün lider kuruluşu olmayı hedefleyen , ürün çeşitliliği, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile Türkiye'nin saygın firmaları arasında yer almaya ve sektöre katma değer sağlamaya ve yeni açılımlar yaratmaya devam ediyor. 


Tüketici odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan Oskar İlaç Eczacılık Kozmetik Eğitim Hizmetleri Danışmanlık Yayıncılık Hizmetleri A.Ş., tüm İthalat, üretim ve hizmet süreçlerini sürekli geliştiriyor. Yenilikçi çizgisi ile modern üretim ve pazarlama anlayışını sektördeki deneyimi ile birleştiren Oskar İlaç Eczacılık Kozmetik Eğitim Hizmetleri Danışmanlık Yayıncılık Hizmetleri A.Ş., aynı zamanda kozmetik sektöründe standartları sürekli yükseltmeyi hedefliyor.


Uzmanlık ve kaliteden ödün vermeden ürünlerini, salonlarında farklılık yaratmak isteyenlere karlılık esası çerçevesinde sunan Oskar İlaç Eczacılık Kozmetik Eğitim Hizmetleri Danışmanlık Yayıncılık Hizmetleri A.Ş. , birbirinden özel seçeneklerini geniş ürün gruplarında yansıtıyor.
Misyon ve Vizyon


Misyonumuz, araştırma - geliştirme faaliyetlerimizle ülke insanımızın, farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun, dünya standartlarında, insan ve çevre dostu konseptler oluşturarak profesyonel güzellik, cilt bakımı ve diğer kozmetik urunlerimizi tüm vatandaşlarımızın hizmetine sunmaktır.


Vizyonumuz, yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükseltmek, zirvedeki yerimizde emin adımlarla ilerlemek ve pazardaki lider firma yapımızı korumak. Bununla birlikte çalışmalarımızla ve yaptığımız yatırımlarla iş gücü anlamında geniş istihdam avantajları yaratarak ülke ekonomisine destek olmaktır.